Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Lale Organizasyon, kültürel ve akademik etkinlikler gerçekleştiren, yayınlar yapan bir organizasyon firmasıdır. Uzmanlık alanları hukuk ve sanattır.

Lale Organizasyon, projelerinden en fazla verimi elde etmeyi ilke edinerek çalışmalarını yürütür. Dolayısıyla proje sürecini ihtiyaçların doğru tespit edilmesi ile başlatır.

Lale Organizasyon, farklı bakış açıları ve yenilikçi yaklaşımlarla, konunun uzmanları olan akademisyen ve sanatçılarla çalışarak hem fikir hem de uygulama noktasında projelerini sağlam temeller üzerine inşa eder.

Lale Organizasyon, ilgili kurumlar, sivil toplum kuruluşları ve üniversiteler ile işbirliği yapar; dolayısıyla doğru kişi ve kurumlar ile hayata geçirdiği projelerin doğru hedef kitleye ulaşmasını da sağlar. Bunun gerçekleşmesi için doğru mecralarda etkili tanıtımlar yapar.

Lale Organizasyon, güncel konuları nesnel ve derinlikli bir bakış açısıyla ele aldığı çalışmaların yanı sıra güncelliğini uzun yıllar koruyacak, dolayısıyla referans niteliğinde eserler ortaya koyar.

Lale Organizasyon, Türkiye’ye has ve Türkiye’yi ilgilendiren konularda uluslararası kurum ve katılımcıları süreçlere dâhil ederek hem ülkemizin uluslararası alanda söz sahibi olmasına hem de insanlığın ortak değerlerine katkı sunacak bir medeniyet tasavvurunun oluşmasına yönelik projeler üretir.

Lale Organizasyon, projelerin çıktılarının kalıcı olmasına ve sürdürülebilir ilişkilerin kurulmasına özen gösterir.

Lale Organizasyon, kurulduğu günden beri öncü projeler üretmiştir. Nitelikli ekibi, yetkin danışmanları, profesyonel çözüm ortakları, gelişmiş teknik altyapısı ve hızlı algılayabilme, yorumlayabilme, doğru kaynaklara ve doğru kişilere ulaşabilme, hızlı organize olup hızlı harekete geçebilme kabiliyeti ile insanlığın faydasına projeler hayata geçirmeye devam etmektedir.

EKİP

AHMET AKCAN | Genel Müdür

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Öğrencilik yıllarında yer almaya başladığı kültür, sanat faaliyetlerini 2003 yılında profesyonel yaşamına taşıyarak pek çok başarılı organizasyonda deneyim kazandı. 2007 yılında Lale Organizasyonu kurdu. Geleneksel sanatlar, sanat tarihi ve hukuk alanlarında pek çok etkinlik ve yayın projesi hayata geçirdi. Ticari faaliyetlerinin yanı sıra kültür, sanat ve hukuk alanlarında faaliyet gösteren birçok sivil toplum kuruluşunda aktif görevleri bulunmaktadır.

ahmet@laleorganizasyon.com

Evren Soyuçok | Yayın Koordinatörü, İçerik Editörü

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü lisans ve ADÜ Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği TYL mezunudur. 2005 yılından beri blog yazarlığı yapmaktadır. Şirket bünyesindeki Türkiye Hukuk (turkiyehukuk.org) sitesinin yayın koordinatörlüğünü yürütmekte; şirketin diğer projelerine editörlük ve redaktörlük desteği sunmaktadır.

evren@laleorganizasyon.com

Utku AYDIN | Yayın ve Tasarım Koordinatörü

Girne Amerikan Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü mezunudur. Basın-Halkla ilişkiler, pazarlama, reklam ve yayıncılık alanlarında deneyime sahiptir. Firmanın matbu-dijital yayın ve tasarım işlerinin üretim ve koordinasyonunu gerçekleştirmektedir.

tasarim@laleorganizasyon.com